Dzisiejsza niedziela przyniosła nam Ewangelię, która przeniosła nas do galilejskiej miejscowości Kana. Wiele razy słyszeliśmy opis wydarzenia podczas pewnego wesela, na którym byli obecni Maryja oraz Jezus. Oto fragment kazania księdza Bartka z godziny 11

W pierwszym tygodniu ferii odbyły się półkolonie dla dzieci w Oratorium. Dziękujemy wychowawcom i animatorom z Salezjańskiego Duszpasterstwa Młodzieży "Megafon" (zobacz stronę) za zorganizowanie kolejnego pięknego wydarzenia, za ten fantastyczny czas. Dziękujemy Rodzicom za zaufanie, za ich serdeczne komentarze na portalach społecznościowych i słowa podziękowania, dzieciom za obecność, animatorom za zaangażowanie, wszystkim ludziom o otwartych sercach za pomoc!

W drugim tygodniu ferii młodzież z Megafonu odpoczywa na zimowym wyjeździe w Szklarskiej Porębie. Relacje można śledzić na fanpage'u i stronie internetowej.

Już dziś zapraszamy na niezwykły event urodzinowy Księdza Bosko, patrona naszej wspólnoty parafialnej. Będzie się działo, więc niech Was nie zabraknie. Rezerwujcie czas 2 lutego!

We wtorek rozpoczynamy Nowennę przygotowującą do uroczystości św. Jana Bosko. Msza św. odpustowa w czwartek, 31 stycznia, godz. 18.

MODLITWY PODCZAS NOWENNY