Ogłoszenia duszpasterskie

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
1 VIII 2021

1. Przypominamy, do 31 sierpnia wakacyjny porządek Mszy świętych, nabożeństw i spowiedzi. W niedzielę nie ma Mszy św., o godz.16.00 a w tygodniu o godz. 12.00. Kancelaria czynna w poniedziałki od 14.30 do 17.00 oraz czwartki od 9.00 do 11.00.
 
2. Od dziś godz. 12.00 /niedziela/ do jutra godz. 24.00 we wszystkich kościołach parafialnych można dostąpić dla siebie lub dla zmarłego jeden raz odpustu zupełnego Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie kościoła, zmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
 
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 
4. W piątek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego.
 
5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na KUL, WT UAM i szkoły katolickie, taca inwestycyjna będzie przeniesiona na trzecią niedzielę miesiąca.
 
6. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i do skarbonek na cele wspólnoty parafialnej, utrzymanie świątyni czy też na konto. Dziękujemy za dalsze wspieranie akcji „Wesprzyj Dom”. Niech dobry Bóg swoim błogosławieństwem wynagradza waszą hojność.
 
7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.