Są to spotkania formacyjne dla wszystkich zainteresowanych wychowaniem i ewangelizacją, szczególnie dzieci i młodzieży. Spotkania prowadzą doświadczeni wychowawcy, terapeuci, psychologowie, wykładowcy.  Kontakt: wcw@gmail.com

O wyzwaniach wychowawczych dzisiaj

27 maja 2017

Program
14:30 – 15:45 Dziecięce ataki złości – jak sobie z tym radzić
15:45 -16:00 przerwa kawowa
16:00-17:15 Seksualność dziecka – jak rozmawiać na „te tematy”
17:30-18:00 Nabożeństwo Majowe dla chętnych (Dolny Kościół)

Wykłady poprowadzi:
mgr Katarzyna Sabacińska: psycholog dziecięcy, ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu obecnie kończy Podyplomowe Studia „Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia”. Obszarem jej zainteresowania jest przede wszystkim praca z dziećmi oraz z rodzicami, głównie zagadnienia z psychologii rozwojowej. Dodatkowo intensywnie się rozwija się w zakresie pracy z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi i lękowymi. Jej zawodowym hobby jest praca w obszarze seksualności, zwłaszcza dziecięcej.
ZAPRASZAMY

Salezjański Dom Młodzieżowy
ul. Pszczelna 20 Poznań
(przy kościele św. Jana Bosko)


Poprzednie spotkanie (12.11.2016)
O płodności i niepłodności dzisiaj
Wykłady poprowadziła:
lek. med. Katarzyna Florkiewicz: prezes Pro Life Clinic pierwszej w Poznaniu przychodni leczenia niepłodności metodą Naprotechnologii, konsultant Naprotechnologii, instruktor Creighton Model System. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.