Wesprzyj DOM

Drodzy Parafianie i Sympatycy dzieła salezjańskiego,

od początku swojej działalności salezjanie pracujący na Winogradach korzystają z budynku przy kościele – tzw. DOMU Młodzieżowo-Duszpasterskiego, który służy młodzieży, dzieciom i grupom duszpasterskim. Niestety od wielu lat zmagamy się z problemem utrzymania tego DOMU. Rachunki za ciepło, wodę i prąd przekraczają możliwości finansowe Domu Zakonnego. Obecna sytuacja związana z pandemią stała się jeszcze trudniejsza, gdyż brakuje wsparcia finansowego np. ofiar z wypominek, a także nie odbędzie się w tradycyjnej formie wizyta duszpasterska (“kolęda”) – to dzięki tej pomocy mogliśmy opłacić rachunki (szczególnie zimą). 

Dlatego choć zdajemy sobie sprawę z tego, że dziś nikomu nie jest lekko, to zdecydowaliśmy się prosić Was o pomoc i ogłosić akcję: “Wesprzyj DOM“. 

Można pomóc nam utrzymać nasz dom poprzez złożenie ofiary:

a) w kopercie z napisem: “Wesprzyj DOM” i wrzucając ją na tacę (w zakrystii, kancelarii, albo do skrzynki z tyłu dolnego kościoła)

b) tradycyjnym przelewem na konto Domu Zakonnego z dopiskiem: “Wesprzyj DOM”

DOM ZAKONNY TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO Niepokalanego Serca NMP
ul. Pszczelna 20
61-658 Poznań
BNP Paribas 84 1600 1156 1847 0042 0000 0001

Wszystkich naszych Dobrodziejów zapewniamy o codziennej modlitwie w zakonnej wspólnocie, a w comiesięczne wspomnienie św. Jana Bosko (każdego ostatniego dnia miesiąca) będziemy sprawować Mszę św. o godz. 18:00 w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów.

ks. Artur Rzepecki
– dyrektor Domu Zakonnego